У нашому просторі постійно з'являються нові обличчя. Культурний фронт збагачується молодими талантами, діяльністю яких захоплюється велика кількість українців. Творчість має особливе місце в житті кожного, а для митців – це невід'ємна частина життя.

Жадан писав: «Час писати нові вірші: від старих віршів уже ніхто не плаче.» У всесвітній день поезії «Писанина.медіа» підготувала для вас добірку сучасних молодих українських поетів та поетес, яким це чудово вдається.

Українська художниця, Наташа Брічук, почала свою професійну кар'єру в 2016 році. З тих пір вона створила власний стиль і бачення краси. Головна відмінність – легкість і зухвалість, як в графіці, так і полотнах. Головне натхнення художниці – українські традиції та народ. Вона впроваджує та інтегрує наші традиції в сучасний світ.

З 2014 року частина території України знаходиться під ворожим вогнем, а з 2022 – уся її територія під небезпекою. Росія порушила суверенітет та територіальну цілісність нашої держави, проте українці мужньо чинять опір і борються за свою свободу та Незалежність.

За майже 11 місяців повномасштабної війни, волонтерство посіло значне місце у свідомості та способі життя громадян. Воно стало однією з провідних ліній оборони України, тилом для наших військових та тилом, який працює на поліпшення умов життя цивільного населення. Зокрема для тих, хто знаходиться в окупації, у фронтових чи прифронтових містах. Бути...

Сьогодні, коли українські військовополонені не можуть говорити, рідні стають їхніми голосами. Адже усі вони - об'єднані спільною боротьбою за свободу наших захисників.

Напевно, для кожної людини творчість - це щось особливе. Тетяна Радченко (Radchenko Art) - мисткиня, що створює картини та листівки на замовлення. Її роботи наповнені різними почуттями, любов'ю та коханням. Кожна робота несе якийсь особливий, а від 24-го лютого спільний для всіх українців сенс.

Незалежне та самобутнє, емоційне та відверте, але чутливе та болюче - таким постало сучасне українське мистецтво. Воно не зупинилось в умовах війни, проте точно змінило вектори й пріоритети. Велика кількість митців навчились виражати рефлексії на війну у власній творчості. Хтось активно чинить боротьбу на культурному фронті, документуючи воєнні...

21 вересня відбувся обмін полоненими між Україною та росією, під час якого українська сторона повернула 205 військових, зокрема, командирів та бійців полку «Азов». Проте за долю понад 2000-х тисяч українських військових відчайдушно та безупинно продовжують боротися їх рідні.

Сучасний світ знаходиться у постійному русі, безперервно видозмінюється й вимагає трансформації від людей. Однією з перспективних сфер сучасності стало SMM, яке продовжує перетворюватися та виборювати собі місце на арені майбутнього.

 ПИСАНИНА. media 

Всі права захищені 2021
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати